zawartość koszyka (pusty)

ZDJ NR 1 ZDJ NR 1

TMK STEROWNIK SW 100 PW


Sterownik SW 100 PW firmy TMK do kotła przeznaczony do sterowania nadmuchem (wentylator), pompą CO oraz czujnikiem temperatury.
168.00 zł
Dostępne: 0,0000  szt.
Czas realizacji:
24 godziny
Producent: TMK SP J
Kod kreskowy: 5907617634060

Dostępność w oddziałach

zamknij


Charakterystyka techniczna:

  1. Przełącznik w pozycji "automat"
  • sterownik załącza i wyłącza wentylator podmuchowy w zależności od temperatury czujnika,
  • pokrętłem ustawia się temperaturę powyżej której następuje samoczynne wyłączenie pracy ciągłej wentylatora
  • gdy temperatura jest wyższa od nastawionej następuje włączenie wentylatora co 6 minut na 0-18 sekund (cykliczny przedmuch kotła); czas ten można regulować przy pomocy małego wkrętaka ( ok, 1 s na jeden pełen obrót) przez otwór znajdujący się po lewej stronie obudowy, obok gniazda bezpiecznikowego (nastawa fabryczna 6 s)
  • Uwaga: nie zaleca się wyłączania przedmuchów ze względu bezpieczeństwa.
  • po wygaśnięciu kotła c.o. i obniżeniu temperatury poniżej 30 stopni Celsjusza następuje wyłączenie pracy ciągłej wentylatora, cyklicznego przedmuchu kotła oraz pompy cyrkulacyjnej.
  • świecące kontrolki oznaczają pracę wentylatora podmuchowego i pracę pompy obiegowej.

2.  Przełącznik w pozycji "rozruch"

  • następuje załączenie wentylatora w przypadku zimnego kotła c.o.(temperatura poniżej 30 stopni Celsjusza) co umożliwia jego rozpalanie. Załączenie pompy c.o. następuje po przekroczeniu temperatury 30 stopni Celsjusza .
  • jeżeli temperatura przekroczy nastawioną na skali, nastąpi wyłączenie pracy ciągłej wentylatora tak jak przy pracy "automat" i przejście do cyklicznego przedmuchu kotła.

3. Gdy po rozpaleniu temperatura przekroczy 30 stopni Celsjusza należy przełącznik ustawić w pozycję "automat", aby po wygaśnięciu kotła nastąpiło           wyłączenie wentylatora podmuchowego.

4. Sterownik wyposażony jest w elektroniczny pomiar temperatury z wyświetlaczem cyfrowym. Termometr ten wskazuje temperaturę na kotle w                       zakresie 20 do 99 stopni Celsjusza z dokładnością plus/minus 1 stopień Celsjusza.

infolinia: 515510845;

             

mobile: wab@onet.pl
poniedziałek - piątek od 8.00 - 17.00
nr konta PBS 17 9221 0000 0015 8150 2000 0010 001 0

   

Dostawa towarów za pośrednictwem firmy DPD

                                                                      

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij