zawartość koszyka (pusty)

Sterowniki

TMK STEROWNIK SW 100 PW

Sterownik SW 100 PW firmy TMK do kotła przeznaczony do sterowania nadmuchem (wentylator), pompą CO oraz czujnikiem temperatury.
168,00 zł
Na zamówienie
Czas realizacji: 24 godziny
Producent: TMK SP J
Kod kreskowy: 5907617634060

Dostępność w oddziałach

zamknij

Charakterystyka techniczna:

  1. Przełącznik w pozycji "automat"
  • sterownik załącza i wyłącza wentylator podmuchowy w zależności od temperatury czujnika,
  • pokrętłem ustawia się temperaturę powyżej której następuje samoczynne wyłączenie pracy ciągłej wentylatora
  • gdy temperatura jest wyższa od nastawionej następuje włączenie wentylatora co 6 minut na 0-18 sekund (cykliczny przedmuch kotła); czas ten można regulować przy pomocy małego wkrętaka ( ok, 1 s na jeden pełen obrót) przez otwór znajdujący się po lewej stronie obudowy, obok gniazda bezpiecznikowego (nastawa fabryczna 6 s)
  • Uwaga: nie zaleca się wyłączania przedmuchów ze względu bezpieczeństwa.
  • po wygaśnięciu kotła c.o. i obniżeniu temperatury poniżej 30 stopni Celsjusza następuje wyłączenie pracy ciągłej wentylatora, cyklicznego przedmuchu kotła oraz pompy cyrkulacyjnej.
  • świecące kontrolki oznaczają pracę wentylatora podmuchowego i pracę pompy obiegowej.

2.  Przełącznik w pozycji "rozruch"

  • następuje załączenie wentylatora w przypadku zimnego kotła c.o.(temperatura poniżej 30 stopni Celsjusza) co umożliwia jego rozpalanie. Załączenie pompy c.o. następuje po przekroczeniu temperatury 30 stopni Celsjusza .
  • jeżeli temperatura przekroczy nastawioną na skali, nastąpi wyłączenie pracy ciągłej wentylatora tak jak przy pracy "automat" i przejście do cyklicznego przedmuchu kotła.

3. Gdy po rozpaleniu temperatura przekroczy 30 stopni Celsjusza należy przełącznik ustawić w pozycję "automat", aby po wygaśnięciu kotła nastąpiło           wyłączenie wentylatora podmuchowego.

4. Sterownik wyposażony jest w elektroniczny pomiar temperatury z wyświetlaczem cyfrowym. Termometr ten wskazuje temperaturę na kotle w                       zakresie 20 do 99 stopni Celsjusza z dokładnością plus/minus 1 stopień Celsjusza.

kontakt: tel. 515510845; wab@onet.pl; nr konta pbs  17 9221 0000 0015 8150 2000 0010

             

   

                                                                        VALVEX Baterie serii GRAND

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej na temat plików cookies